Lansmana Özel Fiyatlarını Kaçırmayın


  AYRICALIKLI PROJE


  MERKEZİ LOKASYON

  Güzelbahçe; şehir merkezine olan yakınlığı, Çeşme - Seferihisar - Çeşmealtı - Gümüldür - Karaburun mevkiilerine dokunan lokasyonu ile İzmir’in ulaşımı ve trafiği en rahat bölgesidir.


  DOĞAYLA İÇİÇE

  Her bahar mis kokulu hanımeli çiçekleri açan, renk renk kelebeklerin ahenkli danslarıyla tabloya dönüşen, rüzgar esintisinin huzur konçertoları bestelediği bereketli topraklar.


  EĞLENCELİ AKTİVİTELER

  Hayatınızı tatlandıran, yaşama tutkunuzu katlayan tüm aktiviteler ile Symphony Güzelbahçe yaşam kalitenizi arttıracak, festival tadında bir hayatı vaat ediyor.


  KARLI YATIRIM

  Bahçenizde keyifle zaman geçireceğiniz, mutfağınızdan çıkan lezzetleri sohbetinize meze yapacağınız zamanlar çok uzak değil.


  ERSEZGİN GÜVENCESİ

  Aylarca üzerinde çalışılan iç mimari projemizle en estetik yapı malzemelerini, yaşamı kolaylaştıracak fonksiyonları edinmeye zorladık. Başardık da...


  SEÇKİN KOMŞULAR

  Eviniz bahçeli, odanızda denizin kokusu, çocuğunuz mahalledeki okulunda mutlu, seçkin komşularla huzurlu bir yaşam sizleri bekliyor.

  LOKASYON

  Deniz, Kum, Güneş Hayatınıza Eş

  Şehirde yaşayıp, şehrin ticari, sosyal, kültürel tüm dinamiklerinden faydalanırken, bir sayfiye kasabasının sade, basit ve doğal yaşantısını da paylaşmak hepimizin hayali.

  Symphony Güzelbahçe’nin çevresinde öğle tatilinde bile denize girebileceğiniz uzaklıkta koylar var.

  Güzelbahçe, Özbek, Demirci, Çeşmealtı, Sığacık, Gülbahçe, Balıklıova, Mordoğan, Karaburun, Alaçatı, Ilıca bunlardan bazıları. Sır gibi saklanan daha onlarcasını keşfetmek size kalmış.

  Festival Tadında Yaşam

  Güzelbahçe’de yaşamak, otantik pazarları, denizin soluğunu taşıyan rüzgarı, denizle bütünleşeceğiniz plaj ve rekreasyon alanları ile uyanmak istemeyeceğiniz tatlı bir düş gibi.

  Her Pazar günü Yaka Mahallesi’nde kurulan Otantik Pazar ile organik ürünlerin sergilendiği bölgede, her çeşit taze sebze ve meyvenin en sağlıklı ve tazesini bulabildiğiniz gibi, yerel el sanatçıları ve kadınların el emeği ürünlerine de göz atabilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz.

  Benzer nitelikte çevrede birçok pazar kurulmaktadır. Sığacık Pazarı, Urla Eko Pazarı, Urla Sanatçılar Sokağı Antika Pazarı, İskele Pazarı, Çeşme Alaçatı Pazarı.